Tellimisinfo

Võtke e-poest tellimist kui võimalust, mitte kohustust. Mai kuus on ooteag  pakkide väljastamisel 2-3 nädalat. Kõige kindlam viis hinna ja kvaliteedi suhtest aru saada on ikka kohapeal oma silmaga taimed üle vaadata. E-tellimuste keskonnas tekkivate  küsimustele saab vastuseid  taimla tööaegadel telefonitsi: 53420796 või meilitsi: kein@jarvselja.ee.  Ärge kujutage ette, arvake ega eeldage, küsige parem! Sedasi jäävad nii mõnedki probleemid tekkimata ning närvirakud kulutamata.

Kui olete oma tellimuse kinnitanud, siis saabub teie postkasti  tellimiskeskonna automaatvastusena  kinnitusmeil,  et tellimus on meieni jõudnud ning sellega tegeletakse. Otselinki koheseks pangaülekandeks  ei ole. Meie vaatame tellimuse läbi ning soovitud taimede ja koguste  olemasolul saadame arve istikute eest meilile. Arve tuleb tasuda Järvselja Õppe-ja Katsemetskonna arvele, tasumistähtaeg on 7 kalendripäeva! Alates 2018. aastast me enam paberkandjal arveid pakki ei lisa.

Istikute saatmisel Omniva kulleriga tasub klient saatekulu Omniva kullerile sularahas. Transportteenuse tasu sõltub tellimuse kaalust ja mõõtmetest. Taimede kaal varieerub, seda mõjutab nt. seegi kuna taimi on viimati kastetud.  Istikud, kel kõrgust üle 1,5 m,   me kulleriga ei saada.

Täpsemad kullerteenuse  hinnakirjad leiate  Omniva kodulehelt:

https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-kullerteenus-era-est-ee-2016.pdf

E-tellimuste meiepoolne väljastamine toimub 1-2 korda nädalas, vastavalt laekunud tellimuste arvule ning logistilistele võimalustele.   Kuller  helistab teile kindlasti ette ja lepib kokku sobiva kättetoimetamisaja. Saatekulu tasutakse  Omniva kullerile sularahas.  Mitte kunagi ei võta kuller teie käest istikute eest tasu!   Kui kliendiga pole õnnestunud  kolme päeva jooksul kättetoimetamise aega kokku leppida , viiakse saadetis  kohalikku postiasutusse.  Kõik kaebused / kiitused kullerite töö ning pakkide käsitlemise kohta pakiveol kuuluvad Omniva kompetentsi.

E-poest tellitud kaubale on võimalik ka ise järele tulla , sel juhul andke tellimuse lisainfo lahtris teada  saabumise kuupäev ,  et jõuaksime  tellitud taimed teile komplekteerida.

Minimaalne tellimuse summa on 10,00 eurot! Taimede pakkimine (pappkast, teip, pakkekile, suunakleepsud) ja dokumentide vormistamine on sedavõrd töö-, ressursi- ja ajamahukas, et muidu muutub kogu tegevus meile mõttetuks. 

Privaatsus
Teie isikuandmed, mille sisestasite ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja me ei avalda neid kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Pisemaid tellimusi saame ka  Omniva  postikappidesse saata,  hinnakirja leiate siit:

https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-pakiautomaat-ja-e-teenindus-era-est-ee-2016.pdf

 

Pisike spikker taimekirjelduste lugemiseks:

P6=6×6 cm pott
P7=7x7cm pott
P9=9x9cm pott
P11=11x11cm pott
P13=13x13cm pott
C1=11cm, 1l pott
C1,4=14cm, 1,3l pott
C1,5=14cm, 1,4l pott
C2= 17cm, 2l pott
C3=19cm, 3l pott
C5=22cm, 5l pott
pj- paljasjuurne
mp-mullapall