Tellimisinfo

 

Tellimine

 • Minimaalne tellimuse summa on 10,00 eurot.
 • Ostu sooritamiseks ei pea ennast kasutajaks registreerima – kõik vajalikud andmed saab lisada ostu vormistamisel. Registreerudes kasutajaks, saad aga salvestada oma kontaktinfo kasutajakonto alla ning ostu vormistamisel seda enam sisestama ei pea.
 • Leia soovitud toode tootekataloogidest või kasutades otsingut.Tellida saab taimi, millel on olemas ostuhind. Vajuta toote juures olevale nupule “Lisa ostukorvi”. Valitud toode lisatakse automaatselt ostukorvi ning lehekülje paremasse äärde tuleb nähtavale “Vaata ostukorvi”.
 • Ostukorvi sisu vaatamiseks vajuta nupule “Vaata ostukorvi”. Ostukorvis olevate toodete kogust saad muuta vastavas lahtris kogust muutes. Toote eemaldamiseks ostukorvist kliki toote ees oleval ristile ja seejärel vajuta “Uuenda”. Ostukorvist tagasi tooteid sirvima saad vajutades lingile “Tagasi poodi”.
 • Ostu vormistamiseks vajuta “Mine kassasse”, täida järjest vajalikud väljad ning vajuta lõpuks nupule “Esita tellimus”.
 • Peale tellimuse kinnitamist saadetakse teie e-maili aadressile tellimuse kinnitus, et tellimus on meieni jõudnud ning sellega tegeletakse.

Palun kontrollige enne tellimuse vormistamist esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Järvselja Õppe-ja Katsemetskond SA ei saa vastutada toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Kui ilmneb, et me ei saa teile soovitud kaupa mingil põhjusel saata, siis võtame ühendust. Kindlasti võtame ühendust juhul, kui paki saatmine mingil põhjusel viibib.

Hinnad

 • Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
 • Hinnale lisandub kohaletoimetamise tasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile. Kuna täpne kullerteenuse hind selgub alles paki üleandmisel Omnivale, siis ei kajastu transpordihind Järvselja ÕKMK SA arvel, vaid tuleb tasuda kullerile.

Tasumine

 • Otselinki koheseks pangaülekandeks ei ole. Meie vaatame tellimuse läbi ning soovitud taimede ja koguste olemasolul saadame arve istikute eest e- mailile.
 • Arve tuleb tasuda Järvselja Õppe-ja Katsemetskonna SA arvele, tasumistähtaeg on 7 kalendripäeva. Ülekande selgitusse kirjutage palun arve number.
 • Kuna tegemist on elusorganismidega ( taimedega), siis peale pakkimist saadame kauba kliendile olenemata sellest, kas klient on jõudnud kauba eest tasuda.

Tarneviis

Veebipoe tarneviisid:

 • Omniva kulleriga
 • Tulen ise järele
  • Omniva postikapp
 • Istikute saatmisel Omniva kulleriga tasub klient saatekulu Omniva kullerile sularahas. Transportteenuse tasu sõltub tellimuse kaalust ja mõõtmetest. Taimede kaal varieerub, seda mõjutab nt. millal taimi viimati kasteti. Istikud, mille kõrgus on üle 1,5 m, me kulleriga ei saada. Tarneviiside hinnad on vahemikus 5 – 30 EUR.

Kuna täpne kullerteenuse hind selgub alles paki üleandmisel Omnivale, siis ei kajastu transpordihind Järvselja ÕKMK SA arvel, vaid tuleb tasuda kullerile.

Täpsemad kullerteenuse  hinnakirjad leiate  Omniva kodulehelt:

https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-kullerteenus-era-est-ee-2016.pdf

 • E-poest tellitud kaubale on võimalik ka ise Järvselja taimeaeda järele tulla, sel juhul andke tellimuse lisainfo lahtris teada saabumise kuupäev, et jõuaksime tellitud taimed teile komplekteerida.
 • Pisemaid tellimusi saame ka Omniva  postikappidesse saata. Märkige see tellimuse esitamisel kommentaaride lahtrisse. Tellimuse kohalejõudmisel edastatakse teile pakikapi uksekood sõnumiga. Kuigi pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva, siis kuna tegemist on taimedega, tuleks saadetis ära tuua võimalikult kiiresti. Pakiautomaatide asukohad ja hinnakirja leiate siit:

https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-pakiautomaat-ja-e-teenindus-era-est-ee-2016.pdf

Tarneaeg

 • E-tellimuste meiepoolne väljastamine toimub 1-2 korda nädalas, vastavalt laekunud tellimuste arvule ning logistilistele võimalustele. Kuller helistab teile kindlasti ette ja lepib kokku sobiva kättetoimetamisaja. Saatekulu tasutakse Omniva kullerile sularahas. Mitte kunagi ei võta kuller teie käest tasu istikute eest!   Kui kliendiga pole õnnestunud  kolme päeva jooksul kättetoimetamise aega kokku leppida, viiakse saadetis  kohalikku postiasutusse. Kõik kaebused / kiitused kullerite töö ning pakkide käsitlemise kohta pakiveol kuuluvad Omniva kompetentsi.

 

 • Maikuus on ooteag pakkide väljastamisel 2-3 nädalat.

Kauba tagastamine ja garantiitingimused

 • Ostjal on õigus tellitud kaup tagastada müüjale 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates. Taganemisest teatamise järel on kliendil kohustus tagastada kaup 14 päeva jooksul, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
 • Tooteid saab tagastada esitades avalduse e-postiga aadressil kein@jarvselja.ee. Palume avalduses ära märkida ka kauba tagastamise põhjuse ja viisi. Toote tagastamisega seotud kulud katab ostja. Juhul, kui tagastatav kaup on kasutatud, rikutud või ei ole oma originaalpakendis, on Järvselja ÕKMK SA õigus seda mitte vastu võtta.
 • Pretensioonid koguse ja kvaliteedi osas palume esitada 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest. Sordilisusega seotud pretensioonid palume esitada taime õitsemise või viljumise ajal.
 • Õigustatud raha tagastused tehakse tellija pangaarvele 14 päeva jooksul alates taganemisteate – või pretensiooni esitamise päevast, kui tellijaga ei lepita kokku teisiti. Garantii kehtib koos ostuarvega.• Garantii ei kehti juhul, kui taimede kasvuhäired on tingitud valedest agrotehnilistest võtetest või ümbritseva keskkonna mõjutustest. Järvselja ÕKMK SA ei vastuta taimse paljundusmaterjali kasvatamisel ilmastikust tulenevate ja tellija poolt kasutatavate agrotehniliste võtetega kaasnevate riskide eest. Ümbritsevast keskkonnast põhjustatud tingimused võivad igal ajahetkel mõjutada seemnete idanemist või taimede kasvu.
 • Pretensioone saab esitada ainult ostueelse kasvatamisega kaasnenud hälvete või defektide kohta. Kui taim on valesti istutatud või teda on puudulikult hooldatud, siis müüja puuduste eest ei vastuta. Puudusena ei ole käsitletav taime kiratsemine tema hilisemas kasvukohas, kui taimel olid ostmisel sordiomased tunnused normaalselt arenenud.

Turvalisus

 • Järvselja Õppe-ja Katsemetskond SA kasutab kliendi poolt antud isikuandmeid ainult kliendi ostutellimuse täitmiseks ega avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a.  koostööpartneritele tellimuse kohaletoimetamiseks ja seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Järvselja Õppe-ja Katsemetskond SA veebipoe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Võtke e-poest tellimist kui võimalust, mitte kohustust. Kõige kindlam viis hinna ja kvaliteedi suhtest aru saada on ikka kohapeal oma silmaga taimed üle vaadata. Tootepildid on illustratiivse tähendusega. E-tellimuste keskonnas tekkivate  küsimustele saab vastuseid  taimla tööaegadel telefonitsi: 53420796 või meilitsi: kein@jarvselja.ee.

Pisike spikker taimekirjelduste lugemiseks:

P6=6×6 cm pott
P7=7x7cm pott
P9=9x9cm pott
P11=11x11cm pott
P13=13x13cm pott
C1=11cm, 1l pott
C1,4=14cm, 1,3l pott
C1,5=14cm, 1,4l pott
C2= 17cm, 2l pott
C3=19cm, 3l pott
C5=22cm, 5l pott
pj- paljasjuurne
mp-mullapall